DJ Production, Mastering & Live Music Production

Hudobná produkcia je neodmysliteľnou zložkou programu na rôznych typoch spoločenských akcií. Jej dôležitosť si však nie každý organizátor akcie uvedomuje.
Ak ste sa už stretli s DJ-mi alebo hudobníkmi, ktorí sa zasekli akoby v inom storočí, väčšinou si ľudia z akcie na druhý deň odniesli okrem iného aj negatívne spomienky na hudbu.
DJ PeeS je Vašou pravou voľbou, pokiaľ chcete na svojej akcii skutočne kvalitnú hudobnú produkciu.
Sme flexibilní a vieme reagovať na rôzne požiadavky publika.
Náš repertoár a skúsenosti zahŕňajú všetky hudobné štýly a sme schopní zabezpečiť hudobnú produkciu, ozvučenie a zábavu na akýkoľvek typ akcie.

Best of Best

Hľadáte niekoho, kto ovláda široký výber songov 70, 80, 90 rokov, ľudovky, ale aj súčasné tanečné, diskotékové, rockové, hip-hopové, či pre niekoho možno Progressive Music, alebo Vocal Trance-ové skladby?
Potrebujete tým pádom niekoho, kto dokáže urobiť kvalitnú hudobnú zábavu so špecifickými požiadavkami.
Nie je nám cudzí žiadny hudobný štýl a preto vaše firemné akcie, stužková, svadba, ples či rodinná oslava bude vďaka nám mať tú správnu atmosféru.

Mastering Live Music

Nechcete DJ-a, ale zvukára? Nie sme len tvorcovia hudby, ale aj technici. Vieme Vám s naším technickým vybavením zabezpečiť nadštandardný „MASTERING“ Vašich firemných akcií, osláv, alebo koncertov v priestoroch s maximálnou kapacitou 300 ľudí.